TAkarmatur pressglas

721930

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, venetiansk typ, fem ljuspunkter, pressglas, höjd ca 71 cm

En kupa med nagg, en ljusarm medföljer

Belysning, Taklampor

TAkarmatur pressglas

Budhistorik (2 bud)

5521081
5519819

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.