Taklampa Orno

721928

TAKLAMPA, 1960-tal, etikettmärkt ORNO, Finland, höjd ca 21 cm, diameter 24 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 5

Taklampa Orno

Budhistorik (3 bud)

5520224
5518979
5514020

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.