Fotbollsspel

721925

FOTBOLLSSPEL, höjd ca 77, 118x62 cm, boll medföljer

Slitage, skador

Diverse, Leksaker

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fotbollsspel

Budhistorik (1 bud)

5534976
2020-01-19 14:15:22

2020-01-19 kl 19:01
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.