Bordspendyl

721918

BORDSPENDYL, 1900-tal, Louis XV stil, urtavla med romerska siffror, förgylld metall, höjd ca 51 cm, nyckel och pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Slitage

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 2

Bordspendyl

Budhistorik (26 bud)
5535135
4 600
5534788
4 400
5534512
4 200
5534512
3 800
5534446
3 600

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.