Skåp teak

721915

SKÅP, 1960-tal, teak, inredd med två lådor samt hyllplan, höjd 106, 95x38 cm

Skiva med fläckar, smärre fanersläpp, nyckel finns

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skåp teak

Budhistorik (15 bud)
5521485
5521472
5521404
5521470
5521404
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.