Philip von Schantz

721914

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Melon, signerad och daterad Schantz -84, 17/90, färglitografi, bildmått ca 36x45 cm

Philip von Schantz

Budhistorik (9 bud)
5519723
1 400
5519714
1 300
5519720
1 300
5519714
5511782

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.