Gräddkanna sockerskål bricka i silver

721913

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, BRICKA, silver, GEWE Malmö, 1959-1965, fatets längd ca 21,5 cm, vikt ca 351 g

Bruksslitage, repor

Silver

Budhistorik (4 bud)

5509097
1 300
5508281
5509096
5508281

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.