Soffa Ib Kofod Larsen

721911

IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 3-sits, 1960-tal, med skinnklädsel, lösa plymåer, ben i mörkbetsat trä, sitthöjd ca 35, längd ca 185 cm

Slitage, ett armstöd med lagning

Möbler, Soffor, Design

Rum 12

Soffa Ib Kofod Larsen

Budhistorik (17 bud)
5519866
7 600
5517410
7 400
5519850
7 400
5517410
7 200
5519849
7 000

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.