Bordspendyl

721910

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, urtavla med romerska siffror, förgylld zink, höjd ca 41 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nyckel och pendel saknas

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 1

Bordspendyl

Budhistorik (22 bud)
5535019
1 600
5535299
5535019
1 400
5535295
1 300
5535019

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.