Oljemålning tillskriven Uno Vallman

721901

UNO VALLMAN (1913-2004): tillskriven, Landskapskomposition, osignerad, olja på duk, ca 46x55 cm

Oinramat

Fack 8

Budhistorik (8 bud)
5518000
600
5517992
550
5517995
550
5517992
500
5517970
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.