Uno Vallman oljemålning

721900

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskapskomposition, signerad och Uno Vallman, olja på duk, 46x55 cm

Oinramat

Fack 8

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5513775
5513774
650
5513772
600
5512833

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.