Bordspendyl nyrokoko

721899

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, emaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld metall, krönt av flicka, höjd ca 46 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 2

Bordspendyl nyrokoko

Budhistorik (22 bud)
5533954
5534098
5533954
1 900
5534096
1 800
5533954
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.