Spegellampett 1700-tal

721895

SPEGELLAMPETT, 1700-tal, förgylld, 2 st ljusarmar i mässing, skuren dekor av snäcka, ca 80x53 cm

Smärre sprickor

Speglar

Spegellampett 1700-tal

Budhistorik (22 bud)
5541545
5 400
5541528
5 200
5541544
5 200
5541528
5 000
5541539
5 000

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.