Karl Frisendahl

721890

KARL FRISENDAHL, olja på papp-pannå, Winsor & Newton, signerad och daterad 1898, 23x29 cm.

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Karl Frisendahl

Budhistorik (1 bud)

5514675
2020-01-12 12:03:57

2020-01-14 kl 12:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.