Bokhylla teak

721887

BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, skåpsdel med skjutdörrar flankerad, invändig med hyllplan, utfällbar sekretär med skrivskiva och lådor, höjd ca 180, 208x40 cm

Bruksslitage, mindre repor, ett hyllplan behöver nya skruvar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Hyllor

Rum 9

Bokhylla teak

Budhistorik (32 bud)
5512363
7 000
5513142
6 800
5512363
6 600
5513141
6 400
5512363
6 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.