Lavoar 1900-tal

721883

LAVOAR, 1900-talets början, vitmålad, överdel i marmor, höjd 95, 75x53 cm

Senare bemålning, nyckel samt draghandtag saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Lavoar 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
5521462
750
5521513
700
5521462
650
5520343
600
5519929
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.