Örhängen 1 par 18 k vitguld

721877

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k vitguld, blank- och strukturerad yta, italienska kontrollstämplar, stift och clips, höjd ca 2,3 cm, vikt ca 12 g

Ett örhänge med bucklor

Guld/Smycken, Örhängen

Örhängen 1 par 18 k vitguld

Budhistorik (13 bud)
5536397
3 600
5523655
3 400
5536393
3 400
5523655
3 200
5536392

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.