Fåtöljer 1-par

721873

FÅTÖLJER, 1-par, 1900-talets mitt, stomme i bok, lösa sitt och ryggplymåer klädda i grönt läder, djuphäftade knappar, bredd ca 72

Bruksslitage, slitage på armstöd, möjligen renoverad botten

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1-par

Budhistorik (15 bud)
5518467
2 800
5518465
2 600
5517811
2 400
5517551
5517810

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.