Bordspendyl

721871

BORDSPENDYL, 1900-tal, Louis XV stil, brons, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 30 cm, nyckel och pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 1

Bordspendyl

Budhistorik (12 bud)
5536078
5520051
5520051
850
5533798
5520051
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.