RENÉ DUREY

721862

RENÉ DUREY (1890-1959): Vue sur Paris au loir, signerad, olja på duk, ca 54x65 cm

Fack 27

RENÉ DUREY

Budhistorik (13 bud)
5520270
850
5520340
850
5520270
750
5520268
700
5520223
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.