Rökbord

721861

RÖKBORD, jugend, 1900-talets början, stomme i bestad ek, skiva i koppar med hammrad dekor, höjd 68, diameter 60 cm

Instabil, märken, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Rökbord

Budhistorik (7 bud)
5520885
600
5520661
550
5519989
500
5518977
450
5519986

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.