Armband förgyllt silver

721859

ARMBAND, förgyllt silver, Kina, 1900-talets mitt, filigrandekor, cabochonslipad rosenkvarts, längd ca 18,5 cm

Guld/Smycken

Armband förgyllt silver

Budhistorik (13 bud)
5537977
900
5539868
850
5537977
5539853
750
5537977
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.