Tadanori Yokoo

721849

TADANORI YOKOO (1936), Wonderland, ur serien, 1972, silkscreen, signerad och numrerad 1/100, bladstrl 102 x 73 cm.

Har varit rullad, nålhål, smärre slitage.

Konst, Nutida, Nutida

Visas på begäran

Tadanori Yokoo

Budhistorik (5 bud)
5519114
450
5519066
5515802
5519065
5515802

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.