Tadanori Yokoo

721848

TADANORI YOKOO (1936), Wonderland, ur serien, 1972, silkscreen, signerad och numrerad 1/100, bladstrl 102 x 73 cm.

Har varit rullad, nålhål, smärre slitage.

Konst, Nutida, Nutida

Visas på begäran

Tadanori Yokoo

Budhistorik (9 bud)
5519799
700
5519988
650
5519799
600
5519985
550
5519799
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.