Bordspendyl

721847

BORDSPENDYL, 1900-tal, Louis XVI stil, urtavla med romerska siffror, förgylld och patinerad brons samt marmor, höjd ca 33 längd ca 46 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

En fot lös

Klockor/Ur, Bordsur, Stopalo

Rum 1

Bordspendyl

Budhistorik (27 bud)
5535937
3 400
5535908
3 200
5535936
3 200
5535908
5535934
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.