Flygplansmodell SAS

721845

FLYGPLANSMODELL, SAS, 1950/60-tal, modell Caravelle, "Dan Viking", på ställning, resebyråmodell, bemålat trä, skala 1:50, höjd ca 41, bredd mellan vingspetsar ca 72 cm

Krackeleringar, färgbortfall samt färgbättringar

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Flygplansmodell SAS

Budhistorik (13 bud)
5517907
5517906
5517849
1 400
5516965
1 300
5515364

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.