Bordspendyl empire

721840

BORDSPENDYL, 1800-tal, empirestil, urtavla med romerska siffror, förgylld brons samt glas, höjd ca 40,5 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Slitage

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 1

Bordspendyl empire

Budhistorik (18 bud)
5535541
5 200
5535544
5 000
5535541
4 800
5535534
4 600
5535526
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.