Spegel

721837

SPEGEL, 1900-tal, förgylld, 64x70 cm

Dekorbortfall

Speglar

Rum 22

Spegel

Budhistorik (14 bud)
5519979
5519729
950
5515814
900
5519728
900
5515814
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.