Soffa

721835

SOFFA, Dux, 1950/60-tal, ben i lövträ, stoppad och med lösa dynor, textilk klädsel, sitthöjd ca 43, längd 188 cm

Ena armstödet med mindre hål, slitage, smärre fläckar

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa

Budhistorik

2020-01-13 kl 21:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.