Bordspendyl

721828

BORDSPENDYL, omkring 1900, Louis XVI-stil, förgylld metall, urtavla med romerska siffror, höjd ca 45 cm, pendel och nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

En tass lös saknar mutter, saknar glas baktill, nyckel saknas

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 2

Bordspendyl

Budhistorik (21 bud)
5533466
4 200
5533932
5533466
3 800
5533898
3 600
5533466
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.