Skrin empire 1800-tal

721827

SKRIN, empire, 1800-tal, innerlock med målning av Baadesgaard, höjd ca 7 cm, 24x12 cm

Proveniens; Dop present till Rudolph Hennings år 1841

Smärre repor

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Skrin empire 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

5546728
5527859

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.