Snurrfåtölj Ire möbler

721826

SNURRFÅTÖLJ, 2000-tal, Ire möbler, svart skinn med kromat underrede, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Fåtöljer, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Snurrfåtölj Ire möbler

Budhistorik (3 bud)

5518909
5517566
5514871

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.