Bordspendyl

721822

BORDSPENDYL, omkring 1900, Louis XVI-stil, förgylld metall, urtavla med romerska siffror, höjd ca 47 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, urtavla med smärre skador, nyckel saknas

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 2

Bordspendyl

Budhistorik (15 bud)
5533463
2 600
5536687
2 400
5533463
5536686
5533463
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.