Pigtittare 17/1800-tal allmoge

721821

PIGTITTARE, 17/1800-tal, allmoge, rikligt skuren dekor, ram i masurbjörk, kvicksilverfolierat spegelglas, höjd ca 51x45 cm

Åldersrelaterat slitage, något ostadig

Speglar, Allmoge

Budhistorik (2 bud)

5517383
5507504

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.