Bordspendyl

721816

BORDSPENDYL, omkring 1900, Louis XV-stil, brons, urtavla med romerska siffror, höjd ca 41 cm, pendel och nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, glas med spricka

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 1

Bordspendyl

Budhistorik (13 bud)
5536985
2 400
5537023
5536985
1 700
5536175
1 600
5534841

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.