Stekfat kina 1700-/1800-ta

721815

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal, blå dekor av flodlandskap, oktagonal form, ca 38x29 cm

Smärre repor

Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Stekfat kina 1700-/1800-ta

Budhistorik (1 bud)

5543418
2020-01-21 19:59:00

2020-01-22 kl 21:19
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.