Bordspendyl

721812

BORDSPENDYL, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, brons, urtavla med romerska siffror, höjd ca 42 cm, pendel och nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, urtavla med smärre skador

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 1

Bordspendyl

Budhistorik (22 bud)
5536707
5536747
3 800
5536707
3 600
5536294
3 400
5536704
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.