Bordspendyl

721809

BORDSPENDYL, 1800-tal, empire, fanérad i mahogny, beslag förgylld brons, urtavla med romerska siffror, höjd ca 49 cm pendel och nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 2

Bordspendyl

Budhistorik (9 bud)
5536993
3 200
5536522
5536981
5536522
2 800
5531707
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.