Solfjädrar 4 st sannolikt 1900-talets första hälft

721803

SOLFJÄDRAR, 4 st, sannolikt 1900-talets första hälft, kartong medföljer, 1 st i fjäder, 3 st i tyg, längd ca 32-40 cm

Proveniens; Enligt uppgift tillhört Dagmar von Arbin, barnbarnsbarn till Oscar II

Fläckar och mindre revor

Vintage Fashion

Budhistorik (20 bud)
5540705
5531246
5531246
1 900
5531507
1 800
5531246
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.