Omega Seamaster armbandsur 1980-tal

721801

OMEGA SEAMASTER, armbandsur, guld på stål, 1980-tal, quartz, plexiglas, dag, datum, armlänk ej orginal, diameter 37 mm

Fungerar ej vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej, repor, armlänk med slitage och färgbortfall

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5548932
5547003
1 400
5545274
500
5536143

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.