Armbandsur Omega 1940-tal

721800

OMEGA, 1940-tal, armbandsur, manuell, champagnefärgad urtavla med romerska siffror, med sekundvisare, diameter ca 33 mm, senare armband av rödbrunt präglat läder

Fungerar vid försäljningstillfället, funktion garanteras ej, visst slitage

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Armbandsur Omega 1940-tal

Budhistorik (8 bud)
5548634
1 800
5544547
1 700
5542154
1 600
5541637
5536442
700

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.