Lornjett förgyllt silver

721777

LORNJETT, förgyllt silver, 1900-talets första hälft, dekor med orm, längd 13,5 cm; originaletui medföljer

Guld/Smycken

Lornjett förgyllt silver

Budhistorik (4 bud)

5530600
450
5534933
5530600
5524831

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.