Lolo Holmquist

721774

LOLO HOLMQUIST (1920-2004): Sommarlandskap, signerad Lolo H, olja på duk, ca 84x99 cm

Tavelvagn 1

Lolo Holmquist

Budhistorik (17 bud)
5520043
5520035
3 800
5520026
3 600
5520032
3 400
5520026
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.