Senempire spegel

721773

SPEGEL, senempire, 1800-talets mitt, bronserad, rak form tympanonformat krön, tvådelat glas, höjd 140 cm, bredd 68 cm

Slitage, senare glas och bronsering

Speglar

Södra kajen 14, Helsingfors

Senempire spegel

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5516622
150
5516621
60
5516620
55
5510604
50

Slutpris EUR:
150
1 566 SEK, 176 USD
Utropspris EUR:
250