Högtalare

721771

HÖGTALARE, Quad, 1957, electrostatic loudspeaker, serienummer 797. ben samt ram i trä, raster i koppar, höjd ca 80 samt bredd 87 cm

Träflisa borta på ena kanten, mindre bucklor på rastret, slitage, funktionen garanteras ej

Diverse

Hylla 4

Högtalare

Budhistorik (5 bud)
5520142
500
5520192
450
5520142
5512175
5508695

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.