Bordspendyl

721766

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, urtavla med romerska siffror, förgylld brons, krönt av pojke, höjd ca 39 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nyckel och pendel saknas

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 1

Bordspendyl

Budhistorik (16 bud)
5535289
1 700
5534960
1 600
5533991
5534959
1 400
5533991
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.