Sven Hedin tuschteckning

721765

SVEN HEDIN (1865-1952): Figurer, monogamsignerad och daterad 1894, tusch på papper, bildyta ca 14x24 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar

Linnégatan 21, Norrköping

Sven Hedin tuschteckning

Budhistorik (8 bud)
5531263
1 400
5531262
1 300
5531260
5520659
5520658
600

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.