Harald Wiberg akvarell

721763

HARALD WIBERG (1908-1986): Korpar, akvarell, signerad, ca 17x17 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Harald Wiberg akvarell

Budhistorik (4 bud)

5529969
450
5529263
5527097
5518641

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.