Lage Lindell färgserigrafi

721761

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad
Lage Lindell, numrerad 72/260, färgserigrafi, ca 27x42 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Lage Lindell färgserigrafi

Budhistorik (1 bud)

5516611
2020-01-13 08:10:21

2020-01-18 kl 17:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.