Orientmatta

721757

ORIENTMATTA, old/semiantik, Kirman, ca 485x299 cm

Tryckmärken, ställvis hårt slitage, smärre lagning

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (2 bud)

5547289
5537817

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.